پشت کنکوری: پس از چند سال میشه رتبه برتر شد؟

سه سال پشت کنکور موندن و قبولی در دانشگاه دولتی شدنیه؟

من چندین ساله که یک دانش آموز پشت کنکوری هستم. این چند سال هم نتونستم به چیزی که می خواستم برسم و تبدیل به یک رتبه برتر بشم. اصلا نمیدونم باید چیکار کنم؟ حتی با وجود تلاش هم نتونستم موفق بشم؟ من اگه قرار بود موفق بشم همون سال اول موفق میشدم! اینطور نیست؟ پس چرا من نتونستم موفق بشم؟ برای اینکه به صورت منطقی به این سوالات جواب بدیم. در ادامه با ما همراه باشید.

میشه 3 سال پشت کنکور موند و رتبه برتر شد؟
میشه 3 سال پشت کنکور موند و رتبه برتر شد؟

چطور یه دانش آموز پشت کنکوری چند ساله رتبه برتر میشه؟

قبل از جواب دادن به این سوال باید بگیم که این کار کاملا شدنیه و پشت کنکوری ها میتونن رتبه برتر بشن. اما دو شرط مهم و اساسی داره. شرط اول ترک عادت های نادرست که ما رو از مسیر موفقیت دور میکنه. شناخت درست این عادت‌ها و ترک اون ها ما رو به رتبه برتر شدن نزدیک می کنه. شرط دوم ایجاد عادت های خوبه که ما در سال‌های گذشته اونها رو انجام نمی دادیم مثل: روش درست مطالعه دروس و تست زدن و…… ما باید این عادات رو به خوبی یاد بگیریم و اون رو توی روند درسی خود پیاده کنیم. چگونه؟ محتوای زیر رو تماشا کنید تا براتون توضیح بدیم.

راز موفقیت رتبه برتر های پشت کنکوری

از رتبه برترهای پشت کنکوری کیمیاگر خونه، میتونیم به یاسمن کاشانیان، رتبه ۵۷۵ ، زهرا غلامی و محمد مهدی رفیعی اشاره کرد که این دانش آموزها با کمک تکنیک های درستی مثل: کنترل استرس با ورزش روزانه و کمک از یک مشاور، تحلیل آزمون، جمع بندی درست و اصولی، پیدا کردن نقاط مشکل سال گذشته و اصلاح کردن اون ها زیر نظر مشاورین خبره و انجام متد های درست و اصولی که سالهای قبل از اون ها غافل بودیم، اشاره کرد. با کمک این تکنیک ها میتونین تبدیل به رتبه برتر های کنکور بشید. برای اطلاع بیشتر از تکنیک ها و نکات تکمیلی حتما محتوای پشت کنکور بمانیم یا نه رو از همینجا تماشا کنید.